Заходи з відзначення 200-річчя з часу заснування Національного університету «Львівська політехніка»

Розпорядження голови
обласної державної адміністрації
від 20 липня 2016 року
№ 500/0/5-16

Зміст заходу

Термін

Відповідальні

за виконання

1.

Відкриття меморіальної таблиці присвяченої 200-річному ювілею Національного університету «Львівська політехніка» на  будинку, що  на  вулиці  Вірменській  2.

Черкес Б.С.

2.

Відкриття пам’ятної дошки присвяченої Герою України  Юрію Вербицькому  в  Інституті геодезії, що на  вул. Карпінського 6.

Черкес Б.С.

3.

Ювілейна академія у Львівському національному театрі опери  і  балету  імені  Соломії  Крушельницької.

4.

Святковий концерт з нагоди відзначення 200-річного ювілею Національного університету  «Львівська  політехніка».

Корж Р.О.

5.

Відзначення державними нагородами ветеранів, активістів та викладачів з нагоди відзначення 200-річчя Національного університету  «Львівська  політехніка».

6.

Випуск та введення в обіг ювілейних монет й пам’ятної медалі, які присвячені 200-річчю Національного університету  «Львівська  політехніка».

Сергеєв О.М.

7.

Видати серію поштових марок та художнього немаркованого конверту, присвячених 200-річчю Національного університету «Львівська політехніка».

Вельгош М.В.

8.

Випуск та презентація Почесної відзнаки Національного університету «Львівська політехніка» до 200-річного ювілею.

Мелех Р.Б.

9.

Видання книги «Історія Національного університету «Львівська політехніка» у трьох томах з нагоди відзначення на державному рівні 200-річного ювілею політехнічного вишу.

10.

Провести Всеукраїнську наукову конференцію «Зародження та розвиток Національного університету «Львівська політехніка».

Ключковська І.М.

11.

Створення і презентація науково-популярного фільму «Історія Національного університету  «Львівська політехніка».

Павлиш В.А.

12.

Презентація Великого гербу Національного університету «Львівська політехніка» з нагоди 200-річного ювілею.

Мелех Р.Б.,

Сергеєв О.М.

13.

Організувати та провести студентську конференцію приурочену 200-річному ювілею Національного університету «Львівська політехніка».

жовтень

Ключковська І.М.,

Корж Р.О.

14.

Організувати та провести цикл просвітницьких теле- та радіопередач з нагоди 200-річного ювілею Національного університету «Львівська політехніка».

серпень-грудень

ХвойницькийМ.Г.,

Павлиш В.А.

15.

Організувати та провести відкриту студентську спортивну універсіаду присвячену 200-річному ювілею Національного університету «Львівська політехніка».

вересень-грудень

Корж Р.О.,