Вступ 2019: рейтингові списки
 

Професорсько-викладацький склад кафедри архітектури та реставрації

Де шукати Телефон E-mail Веб-сайт
Бевз Микола Валентинович

доктор арх., професор


завідувач кафедри АТР, Дійсний член Українського комітету Міжнародної ради з питань памяток та визначних міст ІКОМОС

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.326 (032) 258-27-88 Mykola.V.Bevz@lpnu.ua

Завідувач кафедри АТР, Дійсний член Українського комітету Міжнародної ради з питань памяток та визначних міст ІКОМОС; від грудня 2003 року обраний віце-президентом Українського комітету ІКОМОС, Віце-президент Товариства прихильників фортець і палаців (м. Львів), член Наукового Товариства ім. Шевченка у м. Львові, член Товариства шанувальників Львова

Диба Юрій Романович

доктор арх., доцент


декан магістратури інституту Архітектури

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.326 (032) 258-27-44 Yurii.R.Dyba@lpnu.ua
Рибчинський Олег Валерійович

доктор арх., доцент


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-30-85 Oleh.V.Rybchynskyi@lpnu.ua
Тарас Ярослав Миколайович

доктор історичних наук., проф., канд. арх.


завідувач відділу етнології сучасності Інституту народознавства НАНУ

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Yaroslav.M.Taras@lpnu.ua

Завідувач відділу етнології сучасності Інституту народознавства НАНУ, почесний доктор Державного науково-дослідного інституту теорії та історії архітектури і містобудування, член-кореспондент Української академії архітектури, дійсний член, голова секції фольклору та етнографії Наукового Товариства ім. Шевченка.

Гнідець Ростислав Богданович

кандидат архітектури, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Rostyslav.B.Hnidets@lpnu.ua
Демків Мирон Васильович

кандидат технічних наук, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Myron.V.Demkiv@lpnu.ua
Петрик Василь Михайлович

кандидат архітектури, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Vasyl.M.Petryk@lpnu.ua
Стасюк Олена Cтепанівна

кандидат архітектури, доцент


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08 Olena.O.Stasiuk@lpnu.ua
Чень Леся Ярославівна

кандидат архітектури, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Lesia.Y.Chen@lpnu.ua
Лукомський Юрій Володимирович (cум)

кандидат архітектури, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Yurii.V.Lukomskyi@lpnu.ua
Бойко Оксана Григорівна (сум)

кандидат архітектури, ст. викл.


провідний спеціаліст, співредактор «Вісника Інституту Укрзахідпроектреставрація».

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Oksana.H.Boiko@lpnu.ua
Дубик Юрій Ярославович

старший викладач, доцент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Yurii.Y.Dubyk@lpnu.ua
Мартинюк-Медвецька Алла Михайлівна

старший викладач


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08 Alla.M.Martyniuk-Medvetska@lpnu.ua
Ших Орест Ігорович

старший викладач


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08 Orest.I.Shykh@lpnu.ua
Ясінський Максим Романович (сум)

кандидат архітектури, асистент


заступник завідувача кафедри АТР

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Maksym.R.Yasinskyi@lpnu.ua
Мельник Віктор Анатолійович

кандидат історичних наук, асистент


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08 Viktor.An.Melnyk@lpnu.ua
Бокало Ігор Юрійович

кандидат архітектури, старший викладач


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Ihor.Y.Bokalo@lpnu.ua
Піддубна Наталія Геннадіївна

кандидат архітектури, асистент


вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08 Nataliia.H.Piddubna@lpnu.ua
Каплінська Мар'яна Василівна

кандидат архітектури, асистент


вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08
Горинь Володимир Андрійович


асистент

вул. Кн. Романа 1, ХІХ н.к., каб. 103 (032) 258-22-08
Гетьманчук Сергій Володимирович


асистент

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08
Ратушинський Назар Володимирович


асистент

вул. С. Бандери 12, Головний корпус, каб.327 (032) 258-22-08 Nazar.V.Ratushynskyi@lpnu.ua

Результати оцінювання роботи викладачів кафедри у приєднаних файлах

Приєднані файлиРозмір
Рейтинг кафедри РАМС339.52 KB