Dream Spark

Microsoft DreamSpark — це програма Майкрософт з підтримки технічної освіти шляхом надання доступу до програмного забезпечення Майкрософт для навчальних, викладацьких та дослідницьких цілей.

Вхід на DreamSpark можливий для всіх викладачів та студентів Львівської Політехніки.

Кожному користувачеві, який має доступ до даної системи, на електронну пошту в домені LPNU.UA приходить автоматичне повідомлення від «Lviv Polytechnic National University — Information Center — DreamSpark Premium» із шляхом для завершення реєстрації.

У формі, яка з’являється, необхідно:

 • Вказати своє ім’я та прізвище (поля First Name і Last Name)
 • Ім’я користувача та е-пошту (поля Username і Email Address) залишити без змін
 • Ввести та підтвердити пароль (у полях Choose a Password і Confirm Password)

З початком нового навчального року всі профілі будуть оновлені для активації на наступний навчальний рік.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся до системних адміністраторів Ваших інститутів.

Відповідальні за Dream Spark

№ п/п

Назва інституту

ПІБ відповідального

1 Інститут прикладної математики та
фундаментальних наук
Мастикаш Олег Володимирович
роб.тел.:258-21-29
imfn@lpnu.ua
2 Інститут архітектури Матушков Олександр Вікторович
роб.тел.:258-21-29
iarh@lpnu.ua
3 Інститут гуманітарних та соціальних наук Марковець Олександр Вікторович
роб.тел.:258-21-29
ihsn@lpnu.ua
4 Інститут геодезії Голубінка Юрій Ігорович
роб.тел.:258-23-83
ihdh_adm@lpnu.ua
5 Інститут будівництва та інженерії довкілля Гуняк Олексій
роб.тел.:258-26-50
ibid_adm@lpnu.ua

6

 

Інститут енергетики та систем керування Мороз Володимир Іванович
роб.тел.:258-26-20
iesk_adm@lpnu.ua
7 Інститут інженерної механіки та транспорту Стефанович Тетяна Олександрівна
роб.тел.:258-21-55
iimt_adm@lpnu.ua
8 Інститут хімії та хімічних технологій Чайківський Тарас Володимирович
роб.тел.:258-26-81
ixxt_adm@lpnu.ua
9 Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки
та електронної техніки
Михайленич Петро Михайлович
роб.тел.:258-63-63
itre_adm@lpnu.ua
10 Інститут комп'ютерних технологій,
автоматики та метрології
Міюшкович Євген Георгійович
роб.тел.:258-21-96
ikta_adm@lpnu.ua
11 Інститут комп'ютерних наук та
інформаційних технологій
Федоров Володимир Леонідович
роб.тел.:258-22-75
ikni_adm@lpnu.ua
12 Інститут економіки і менеджменту Ткаченко Ігор Володимирович
роб.тел.:258-23-63
inem_adm@lpnu.ua
13 Інститут післядипломної освіти Камінський Юрій Юлійович
роб.тел.:258-22-48
ipdo_adm@lpnu.ua
14 Інститут дистанційного навчання Репушанський Віталій Вікторович
роб.тел.:258-25-86
idn_adm@lpnu.ua
13 Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму ім. В.Чорновола Махняк Андрій Ярославович
роб.тел.:258-32-18
iept_adm@lpnu.ua
16 Інститут права та психології Ільницький Сергій Іванович
роб.тел.:258-30-29
inpp_adm@lpnu.ua
17 Інститут підприємництва та перспективних технологій Бодник Олександр Володимирович
роб.тел.:258-20-27
bodnyk@lp.edu.ua
18 Технічний коледж Король Адріан
роб.тел.:270-20-50
adr.korol@gmail.com

Правила ліцензування Dream Spark в університеті

Dream Spark — програма співпраці для вищих навчальних закладів, завдяки якій ВНЗ можуть використовувати в освітньому процесі найсучасніші продукти і технології Microsoft при мінімальних фінансових витратах. Програма адресована кафедрам та інститутам, де викладаються дисципліни, пов’язані з обчислювальною технікою, її розробкою і проектуванням, а також створенням та використанням інформаційних систем і призначена виключно для навчальних і дослідницьких цілей. Кафедра або інститут затверджується корпорацією Майкрософт у якості учасника програми Dream Spark виключно на розсуд корпорації Майкрософт. Підписка оформлюється на один або три роки (з 1січня або з 1 липня). У рамках програми інститут/кафедра отримує:

 • технічну підтримку;
 • доступ до інформаційних ресурсів;
 • можливість отримання вихідних кодів;
 • безкоштовні своєчасні оновлення цілого ряду продуктів;
 • Інституту/кафедрі надається підписка на програмне забезпечення Dream Spark.
 • Спеціальна політика ліцензування дозволяє встановлювати ці програмні продукти на всіх лабораторних комп’ютерах інститутів, які підписалися на участь в даній програмі, для використання в навчальних цілях і проведення наукових досліджень.
 • На спеціальному веб-сайті з ексклюзивним доступом передплатникам пропонуються найсвіжіші матеріали і ресурси, в тому числі:
  • служба реєстрації для участі в програмі і останні новини;
  • курсові роботи, навчальні матеріали, наукові статті та інформаційні документи;
  • спеціальні пропозиції — тільки для учасників програми;
  • приватні групи новин для викладачів.
 • Спеціальний вступний набір.
 • Участь у програмі ліцензування вихідних кодів Microsoft’s Shared Source Initiative.

Правила користування програмним забезпеченням, що поставляється в рамках Dream Spark

Допускається Не допускається
Придбати членство у програмі Dream Spark може будь-яка організація, у якій є співробітники і (або) студенти, які зараз викладають або відвідують один або декілька курсів з області науки, технології, конструювання або математики. Вона має право поширювати ПЗ Dream Spark серед цих співробітників і студентів. Організація, в якій є співробітники і (або) студенти, які зараз викладають або відвідують один або декілька курсів з області науки, технології, конструювання або математики, може набути членства у програмі Dream Spark, але НЕ МАЄ ПРАВА поширювати ПЗ Dream Spark серед будь-яких своїх співробітників, які в даний момент не беруть участь в одному або декількох перерахованих курсах.
Інструменти та технології, що поставляються в рамках програми Dream Spark, можуть застосовуватися виключно в навчальному процесі, навчальних проектах і некомерційних дослідженнях. ПЗ, отримане в рамках програми, не можна використовувати для побудови інформаційної інфраструктури або адміністративних цілей, навіть якщо школа, університет, фонд чи організація є членами програми Dream Spark. (Для використання ПЗ в інших цілях необхідно застосовувати інші програми ліцензування Microsoft для навчальних закладів).
Будь-який продукт, створений із застосуванням ПЗ Dream Spark, може продаватися або використовуватися в комерційних цілях тільки за умови придбання відповідних комерційних ліцензій для будь-якого ПЗ, використаного при створенні продукту. Будь-яким користувачам ПЗ, отриманого в рамках програми DREAM SPARK, забороняється використовувати це ПЗ в комерційних цілях.
Встановлювати ПЗ Dream Spark на персональних комп’ютерах мають право наукові співробітники інституту, а також співробітники, які безпосередньо беруть участь у адмініструванні спеціалізованих систем Dream Spark і підтримують ПЗ Dream Spark. Наукові та інші співробітники інституту, які безпосередньо не беруть участь у викладанні або системному адмініструванні, пов’язаному з DREAM SPARK, не можуть встановлювати це ПЗ на своїх персональних комп’ютерах.
Встановлювати програмне забезпечення (ПЗ) на персональних комп’ютерах мають право студенти, які відвідують в даний час хоча б один курс на факультеті, що бере участь в програмі. Студенти, приписані до інституту-учаснику, але в даний момент не прослуховують жодного курсу, який передбачав би залік або атестацію, не мають права отримати програмне забезпечення Dream Spark для установки на персональних комп’ютерах.
Купувати Dream Spark можуть декілька інститутів чи відділів організації, якщо кожен з них відповідає вимогам програми. ПЗ, яке розповсюджується в рамках програми, не можна використовувати спільно з інститутами, які в програмі не беруть участь. Його можна тим не менш встановлювати у загальних лабораторіях, за умови, що їм будуть користуватися тільки студенти інституту, який приймає участь у програмі. Якщо студенти інституту-учасника припинили користування загальною лабораторією, ПЗ повинно бути вилучено.
Кожна копія ПЗ повинна бути справжньою і повною, включаючи всю інформацію про авторські права та торгові знаки. У наданий комплект ПЗ повинні включатися всі файли з компакт-диска. ПЗ, що надається в рамках програми Dream Spark, не можна продавати, здавати в оренду і передавати третій стороні, включаючи підрядників, консультантів, інші компанії та інших співробітників інституту. Це обмеження поширюється і на учасників спільних проектів.
Будь-який доступ співробітників інституту в розділ Member’s Area (“Тільки для учасників”) веб-сайту Dream Spark можливий тільки з дозволу адміністратора програми. Доступ до ключів продуктів Dream Spark можуть мати тільки уповноважені учасники. Адміністратор програми не повинен дозволяти іншим співробітникам і студентам інституту розміщувати на веб-сайті Dream Spark заявки на ключі додаткових продуктів. Ключі продуктів Dream Spark не можна продавати, поширювати, обмінювати або видавати будь-кому за межами інституту або організації, що бере участь у програмі.

! Жоден із продуктів не може використовуватися на комп’ютерах адміністративних відділів університету, таких як бухгалтерія, приймальна комісія, відділ матеріально-технічного постачання і т.д.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за адресою: https://www.dreamspark.com

Отримання ПЗ

3 кроки необхідних для отримання безкоштовного програмного забезпечення:

 • Крок перший — Бути зареєстрованим користувачем в корпоративній мережі університету.
 • Крок другий — Повідомити відповідального за програму в інституті (список відповідальних) про своє бажання прийняти участь в програмі та передати йому адресу своєї університетської корпоративної скриньки для реєстрації.
 • Крок третій — Після реєстрації в Dream Spark на вказану Вами скриньку буде надіслано лист з логіном/паролем та адресою сторінки де Ви маєте змогу вибрати та завантажити доступне ПЗ та ключі ліцензій.

Корисні сайти:

У прикріпленому файлі міститься посібник користувача системи електронної реєстрації замовлень OTRS (.pdf), призначений для ознайомлення працівників та студентів Національного університету «Львівська політехніка» із заповненням та обробкою запитів в системі електронної реєстрації замовлень, що використовується службою технічної підтримки Центру інформаційного забезпечення.

Приєднані файлиРозмір
Посібник користувача системи OTRS577.65 KB