Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Список вступників до аспірантури Національного університету «Львівська політехніка»

СПИСОК ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»  У 2019 Р.

№ з/п

Код та найменування спеціальності

ПІБ вступника

1

011 Освітні, педагогічні науки

Гродзь Наталія Миколаївна

2

Тушніцький Назар Ігорович

3

Хміляр Ірена Романівна

4

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Мичка-Левченко Юлія Золтанівна

5

Романчак Ольга Олександрівна

6

Шуплат Анастасія Ігорівна

7

022 Дизайн

Андрєєва Ярина Михайлівна

8

Богуславський Максим Володимирович

9

Кравчак Лілія Анатоліївна

10

035 Філологія

Гулик Юрій Володимирович

11

051 Економіка

Богдан Петро Іванович

12

Злотнік Марта Лазарівна

13

Мисик Вікторія Миколаївна

14

Поріцька Анастасія Ігорівна

15

053 Психологія

Бойко Анастасія Олександрівна

16

Корж Лариса Богданівна

17

Шинкар Марія Іванівна

18

054 Соціологія

Мишок Романа Романівна

19

071 Облік і оподаткування

Сороковий Павло Миколайович

20

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Ковач Юлія Ігорівна

21

073 Менеджмент

Гацук Маргарита Миколаївна

22

Злотнік Марта Лазарівна

23

Літорович Олександр Валерійович

24

Копач Тетяна Михайлівна

25

Мисик Вікторія Миколаївна

26

Поріцька Анастасія Ігорівна

27

Юрченко Галина Миколаївна

28

075 Маркетинг

Злотнік Марта Лазарівна

29

Мисик Вікторія Миколаївна

30

081 Право

Андрейко Марія Василівна

31

Ваврик Христина Богданівна

32

Давидюк Валентин Вікторович

33

Козак Богдан Олегович

34

Лисак Юлія Сергіївна

35

Олійник Христина Василівна

36

Скиба Святослав Володимирович

37

Терлюк Олексій Іванович

38

Ходус Галина Михайлівна

39

Шептицька Марта Миколаївна

40

101 Екологія

Барабаш Олег Гнатович

41

Гавришко Маріанна Ігорівна

42

Сторощук Уляна Зіновіївна

43

102 Хімія

Майкович Ольга Володимирівна

44

Огороднік Марта Ярославівна

45

105 Прикладна фізика та наноматеріали

Іжик Олег Борисович

46

Максимич Віталій Миколайович

47

113 Прикладна математика

Лецик Роман Олегович

48

121 Інженерія програмного забезпечення

Синько Анна Іванівна

49

Фернеза Остап Романович

50

122 Комп’ютерні науки

Барна Андрій Олегович

51

Бойчук Андрій Русланович

52

Лукащук Юрій Андрійович

53

Островка Дмитро Васильович

54

Пукач Павло Петрович

55

Томашкевич Віктор Аркадійович

56

123 Комп’ютерна інженерія

Єлісєєва Ганна Сергіївна

57

Кушнір Дмитро Олександрович

58

Мозола Денис Михайлович

59

Хоміць Валентина Михайлівна

60

124 Системний аналіз

Бігун Роман Романович

61

Дубас Юрій Віталійович

62

Карпов Ігор Андрійович

63

Пукач Юлія Іванівна

64

Тихонов Валентин Андрійович

65

Шатських Віктор Валерійович

66

125 Кібербезпека

Гамоля Владислав Вікторович

67

Кутень Роман Богданович

68

Стосик Тарас Романович

69

Штефанюк Євгеній Федорович

70

133 Галузеве машинобудування

Сокіл Назарій Ігорович

71

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Близнак Юрій Васильович

72

Вакарчук Анастасія Борисівна

73

Галянтий Тарас Володимирович

74

151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Пістун Олег Ігорович

75

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Кізлівський Іван Григорович

76

Маркович Віктор Йосифович

77

Новак Олег Вікторович

78

Федишин Тетяна Ігорівна

79

153 Мікро- та наносистемна техніка

Вернигор Олександр Леонідович

80

161 Хімічні технології та інженерія

Данилюк Роман Володимирович

81

Заграй Андрій Ігорович

82

Прокоп Роман Іванович

83

Тупісь Ірина Михайлівна

84

Ярмола Тетяна Володимирівна

85

172 Телекомунікації та радіотехніка

Жуковська Дарія Сергіївна

86

Найда Назар-Василь Ігорович

87

Юнак Остап Миронович

88

Столярчук Роман Ростиславович

89

Хільчук Микола Олександрович

90

181 Харчові технології

Полюжин Любов Ігорівна

91

191 Архітектура та містобудування

Кишлярук Вячеслав Васильович

92

Литвинчук Ілля Володимирович

93

Ліпандін Олександр Володимирович

94

Підлісецька Христина Романівна

95

Фединець Лідія-Марія Олександрівна

96

192 Будівництво та цивільна інженерія

Волліс Олексій Євгенович

97

Гідей Володимир Володимирович

98

Гула Василина Олегівна

99

Козак Роман Петрович

100

Рихліцька Оксана Віталіївна

101

193 Геодезія та землеустрій

Лопатін Ярослав Сергійович

102

Олійник Марія Андріївна

103

Федорчук Аліна Володимирівна

104

226 Фармація, промислова фармація

Лях Вікторія Русланівна

105

231 Соціальна робота

Джавадян Олександра-Марія Олександрівна

106

275 Транспортні технології (за видами)

Гіць Іванна Іванівна

107

Сотнікова Анна Олександрівна

108

281 Публічне управління та адміністрування

Ханик Юлія-Божена Романівна

109

Хмелюк Віта Степанівна

110

291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Соколовський Олександр Богданович

111

292 Міжнародні економічні відносини

Берднік Дмитро Анатолійович

112

Дубас Юлія Ярославівна

113

Поріцька Анастасія Ігорівна

114

Сапронов Олексій Миколайович