Прес-служба Асоціації футзалу України
Команда Політехніки здобула золото чемпіонату України з футзалу

У Львові у вирішальний день чемпіонату України з футзалу серед студентів було розподілено комплекти нагород між усіма учасниками змагань.

У поєдинку за ІІІ місце між собою зійшлися дві київські команди, які невдало провели півфінальні зустрічі. Збірна Національного педагогічного університету імені Драгоманова зазнала поразки з рахунком 2:6 від команди Національного університету харчових технологій, яка отримує бронзові нагороди.

У зустрічі за І місце опоненти – команди Національного університету «Львівська політехніка» та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна – видали просто неймовірну драму. Підопічні Віталія Чернишова розпочали вирішальний матч турніру зі швидкого голу, який забив харків’янин Владислав Васильєв. У другій половині стартової двадцятихвилинки політехнік Віталій Радевич відновив статус-кво.

Після перерви слобожанці відповіли тією самою монетою. Менше тридцяти секунд знадобилося Абакшину, щоб відзначитися у воротах опонентів та знову подарувати лідерство своїй команді. Однак колектив Володимира Осінчука не збирався здаватися перед власними трибунами, і до 32-ї хвилини вже саме галичани були попереду завдяки влучним ударам Олега Панасюка та Андрія Ременця.

Зі свого боку, харків’яни так само не хотіли прощатися з титулом чинного чемпіона України серед ЗВО. На годиннику залишалося трошки більше чотирьох хвилин до фінального свистка, коли рахунок знову став рівним. Антон Масленніков чудово протягнув м’яч і точним ударом у кут не залишив шансів Морикишці.

Втім, і на цьому обидві команди не зупинилися. Той-таки Ременець за 2 хвилини до завершення значно наблизив львів’ян до золота, але збірна ХНУ не збиралася складати зброю. Після тайм-ауту від Віталія Чернишова «каразінці» вийшли з п’ятим польовим, що принесло свої плоди. За 41 секунду до завершення зустрічі Ілля Терентьєв перевів це протистояння у серію пенальті, в якій знову більше пощастило львів’янам. Спроба Владислава Васильєва з 6-метрової позначки виявилася невдалою, натомість команда Львівської політехніки виконала всі удари влучно та завоювала головний трофей.

ХНУ імені Каразіна (Харків) – Львівська політехніка (Львів) – 4:4 (1:1). Пенальті – 2:3.

За підсумками змагань було також визначено найкращих виконавців за номінаціями. Зокрема, найкращим воротарем став львівський політехнік Ярослав Морикишка.