Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених GeoTerrace-2016

Інститут геодезії Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених «GeoTerrace-2016», яка проходитиме з 15 до 17 грудня 2016 року в Інституті геодезії за адресою м. Львів, вул. Карпінського, 6, ІІ навчальний корпус Львівської політехніки.

Метою конференції є обмін науковими ідеями та досвідом у галузях геодезії, геодинаміки, моніторингу, фотограмметрії, картографії, ГІС, землеустрою, кадастру територій, оцінки нерухомості, а також використання геоінформаційних технологій в екології та туризмі.

Для участі в конференції організатори запрошують молодих науковців, інженерів, спеціалістів, експертів, бізнесменів та фахівців геодезичної галузі, яким на момент проведення конференції не виповнилось 35 років.

У період проведення конференції буде діяти виставка обладнання і програмних продуктів. Запрошення для участі у виставці отримали фірми, які спеціалізуються в розробках глобальних навігаційних супутникових систем і ГІС-технологій та безпілотних літальних апаратів.

Робочими мовами конференції є українська, англійська, польська, чеська та російська.

Учасникам, які не зможуть прибути на конференцію буде надано можливість представити свої матеріали он-лайн (у формі вебінару, відео-конференції, інтернет-телефонії тощо).

Крайній термін подання матеріалів – 21 листопада 2016 року.

Участь в Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених GeoTerrace-2016 є безкоштовною.

Приєднані файлиРозмір
Запрошення171.34 KB
Invitation99.43 KB