Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

День відкритих дверей бакалаврської програми «Інтернет речей» (Іnternet of Things)

В суботу, 29 квітня 2017 року, в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Степана Бандери, 12) на ІІ поверсі в аудиторії 217 відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми «Інтернет речей» (Іnternet of Things). Тут чекатимуть на всіх охочих почути про програму та дізнатися про її переваги. Абітурієнтам розкажуть про інноваційне навчання, новітні курси і предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях. Початок об 11 годині.

На заході виступатимуть Зеновій Верес та Володимир Федак, які є розробниками програми, викладачами Львівської політехніки та працівниками ІТ-галузі. Також на Дні відкритих дверей презентують і покажуть пристрої, що належать до Інтернету речей, BioLock та Senstone, які були створені у Львові.

Бакалаврська програма Інтернет речей була запроваджена минулого року. Це перша й унікальна програма, розроблена Львівським ІТ Кластером, ІТ-спеціалістами спільно з викладачами Львівської політехніки для того, аби зробити освіту ближчою до запитів роботодавців і краще підготувати студентів до майбутньої роботи в ІТ-сфері. Зараз на ній навчаються більше 50 студентів.

Інтернет речей (Internet of things) – це галузь, яка займається розробкою побутових пристроїв, так званих «розумних речей», які з під’єднанням до Інтернету отримують більше можливостей та функцій. До них можна віднести «розумні» холодильники, які самі замовляють їжу в онлайн-супермаркеті, або ж автомобілі з автопілотом тощо. За словами розробників програми ІоТ, на сьогодні на ринку праці є великий попит на спеціалістів з Інтернету речей як в Україні, так і в усьому світі.

Завітати на День відкритих дверей можна, попередньо зареєструвавшись.