Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Фінал першої міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап»

16 травня 2017 року відбудеться завершальний етап унікального транснаціонального проекту між студентами Національного університету «Львівська політехніка» та німецькою компанією ВТS – фінал першої міжнародної студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап».

Завданням конкурсу було провести так звану «Краудфандинг-кампанію» для реально існуючого німецького підприємства ВТS в галузі спеціальних ІТ-послуг для управління робочим процесом. Кращу концепцію краудфандинг-кампанії будуть використовувати для збору коштів у Німеччині та на краудфандинговому майданчику, щоб мотивувати більшу кількість інвесторів із «натовпу» вкладати кошти в цю бізнес-ідею.

Керівництво конкурсом здійснював запрошений німецький економіст, податковий радник і міжнародний краудфандинговий експерт, доктор наук, професор Райнер Шенк.

У конкурсі взяло участь 19 команд із загальною кількістю учасників 90 осіб. За підсумками проміжних етапів конкурсу у фінал пройшли 4 команди.

Команда-переможець отримає безкоштовну поїздку до Німеччини з метою співпраці з німецькою компанією ВТS та грошову винагороду – 57 000 грн. (2000 €), команда, яка посяде ІІ місце, отримає 28 500 грн (1000 €).

Контактна особа:

Химич Оксана Володимирівна,
тел. 093 462 49 03.

Організатори просять представників ЗМІ зголоситися до участі у прес-конференції до 10 години 15 травня 2017 року за телефоном 093 462 49 03 (Оксана)..