ХХІХ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!» для студентів та випускників вищих навчальних закладів

Львівський обласний центр зайнятості та Національний університет «Львівська політехніка» запрошують студентів і випускників вищих навчальних закладів на ХХІХ Ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!».

Захід відбуватиметься 13–14 грудня 2017 року з 11:00 до 14:00 у приміщенні Львівського міського центру зайнятості (вул. Княгині Ольги, 122).

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» (IV навчальний корпус, кімн. 309, тел. 258-21-90) надає консультації студентам та випускникам Університету щодо оформлення резюме та поведінки під час працевлаштування для успішного проходження співбесіди.

Приєднані файлиРозмір
Афіша589.72 KB