Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 9 грудня 2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році», наказу Національного університету «Львівська політехніка № 211-03 від 19 грудня 2016 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році», Положення про організацію та проведення Всеукраїнських студентських олімпіад у Національному університеті «Львівська політехніка», а також з метою виявлення, відбору та підтримки студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів вищих закладів освіти України, Національний університет «Львівська політехніка» проводить II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» для студентів вищих навчальних закладів непедагогічного профілю.

Захід відбуватиметься з 3 до 6 квітня 2017 року на базі кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Львівської політехніки.

Заявки на участь в Олімпіаді та анкети студентів, оформлені відповідно до Методичних рекомендацій щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, необхідно до 1 березня 2017 року надіслати на адресу: 709013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12 (головний корпус Львівської політехніки), голові Оргкомітету, проректору з науково-педагогічної роботи Давидчаку Олегу Романовичу.

Адреси для електронного листування: nulp.edu@gmail.com, dolnikova_lubov@ukr.net.