Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

ІІ Міжнародна конференція молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств»

Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи», яка відбудеться 18–19 травня 2017 року у Львівській політехніці.

До участі в конференції запрошують молодих вчених віком до 35 років – викладачів навчальних закладів, наукових співробітників, аспірантів, докторантів тощо, а також фахівців у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представників органів місцевого самоврядування та державних органів влади, що займаються розв’язанням проблем економічного розвитку, магістрів.

Секції конференції:

  1. Проблеми і перспективи економічного розвитку України в умовах Євроінтеграції
  2. Вплив зовнішніх і внутрішніх чинників на економічний розвиток регіонів
  3. Комплексне забезпечення економічного розвитку підприємств
  4. Стратегічне управління інноваційним розвитком на макро- і мікрорівні
  5. Збалансований розвиток економіки України: соціально-правовий, екологічний та інші аспекти

Для участі в конференції необхідно до 5 травня 2017 року зареєструватися на сайті конференції і надіслати тези доповіді та сканований оригінал документа про оплату оргвнескуна електронну адресу оргкомітету conf-rmv-inem@ukr.net.

Під час конференції буде проведено круглий стіл, присвячений питанням розв’язання проблем молодих науковців, розвитку Рад молодих вчених України та їхньої співпраці, впровадження наукових результатів у діяльність підприємств і органів місцевого самоврядування та державної влади тощо. Будуть також інші цікаві та корисні заходи для молодих науковців.

Контактна інформація оргкомітету:

79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12,
Інститут економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», Рада молодих вчених ІНЕМ,
електронна пошта оргкомітету: conf-rmv-inem@ukr.net,
електронна пошта РМВ ІНЕМ: rmv.inem@lpnu.ua.