ІІ Міжнародна науково-практична конференція «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні»

Кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Управлінням інформаційних технологій Львівської міської ради та Громадською організацією «Асоціація докторів філософії України» запрошують до участі в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні».

Конференція відбудеться 17 листопада 2017 року в Інституті права та психології Львівської політехніки (м. Львів, вул. Князя Романа, 1/3, аудиторія 301).

Робота конференції запланована за такими напрямами (секціями):

  • Секція 1. Публічно-правові проблеми ІТ-права
  • Секція 2. Приватно-правові проблеми ІТ-права
  • Секція 3. Управління ефективністю діяльності, рекрутинг, психологічна підготовка фахівців у ІТ-сфері

Серед доповідачів та учасників конференції – провідні вітчизняні науковці, юристи-практики, адвокати, представники органів державної влади і місцевого самоврядування.

Попередня програма конференції

Щоб взяти участь у конференції, необхідно до 1 листопада 2017 року (включно) заповнити заявку на участь на сайті громадської організації «Асоціація докторів філософії України».

Докладніше про конференцію «IT-право: проблеми і перспективи розвитку в Україні»