ІІІ Міжнародна конференція «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача»

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та кафедра маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні запрошують на ІІІ Міжнародну наукову конференцію «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача», яка відбудеться 10–12 вересня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Тематика конференції:

• маркетингові стратегії підприємств у світлі викликів глобальної економіки,
  • віртуалізація маркетингу та поведінки споживачів на ринку,
  • споживчі тренди,
  • логістичні процеси на міжнародному ринку,
  • соціальна відповідальність бізнесу та її вплив на формування іміджу підприємства в сучасних умовах.

Для учасників конференції заплановано можливість публікації статті у міжнародному науковому виданні університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні «Annales UMCS» (Index Copernicus).