Вступ 2018: рейтингові списки

Лекція «Вступ до Startup School: Як почати свій бізнес ще в універі?» у рамках програми «Startup School University Edition»

У середу, 11 жовтня 2017 року, в аудиторії 6 V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться вступна лекція програми «Startup School University Edition» – «Вступ до Startup School: Як почати свій бізнес ще в універі?». Початок о 14:00.

На лекції буде презентовано програму «Startup School University Edition» і розглянуто питання: які підходи до управління стартапом вибрати, які інструменти, як побудувати роботу в умовах невизначеності. З учасниками заходу поділиться своїм досвідом Іван Дмитрасевич, СЕО та співзасновник Startup Depot, проектний менеджер компанії Eleks.

«Startup School University Edition» – єдина безкоштовна школа для стартаперів, де студенти мають можливість послухати успішних підприємців, відчути життя стартапера «з середини» та сформувати свою бізнес-ідею. Програма триває 2 місяці, модулі навчання починаються з 17 жовтня.

Реєстрація на участь у навчанні