Вступ 2018: рейтингові списки

Міжнародний симпозіум «На шляху до здорового суспільства: гуманістичний вимір»

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародний симпозіум «На шляху до здорового суспільства: гуманістичний вимір», який відбудеться 11–13 жовтня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета Симпозіуму – визначення шляхів побудови здорового суспільства на засадах інтеграції теорії і практики соціальної інклюзії та формування мережі партнерської взаємодії «Без обмежень» на місцевому, регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Програма Симпозіуму

Тематика Симпозіуму – «Міждисциплінарний підхід у дії: Освіта, наука, практика. Здоров’я, добробут, духовність»:

  • Інклюзія засобами освіти і адаптивної фізичної активності
  • Соціальна робота і охорона ментального здоров’я
  • Формування мережі партнерської співпраці «Без обмежень»

Серед організаторів – Інститут гуманітарних і соціальних наук, Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція», Служба доступності до можливостей навчання «Без обмежень», кафедра соціології та соціальної роботи і кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка».

Для участі у Міжнародному симпозіумі необхідно до 10 жовтня 2017 року заповнити реєстраційну форму або надіслати заявку на адресу електронної пошти integration.nulp@gmail.com.

Докладніше про Симпозіум
 

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення254.28 KB
Програма Симпозіуму997.43 KB
Announcement891 KB