Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Міжнародний тренінг із популяризації інноваційних технологій у галузі матеріалознавства та ливарного виробництва

Кафедра прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на Міжнародний тренінг із популяризації інноваційних технологій в галузі матеріалознавства та ливарного виробництва, який відбудеться 27 квітня 2017 року на базі кафедри.

В рамках конференції можна буде взяти участь у тренінгах від провідних спеціалістів компаній, які створюють та використовують програмні продукти PTC Creo, Nowa Flow & Solid CV (Nova Cast Systems AB), CES Edu Pack (Granta Design), призначені для обслуговування технологічного обладнання металургійних комплексів, машинобудівних, енергетичних та аерокосмічних підприємств. У програмі заплановано розглянути питання моделювання деталей та виробів, процеси симуляції технологічних розрахунків, процеси симуляції литва та обрання матеріалу для виготовлення виробу з огляду на економічну доцільність.

В лабораторії «Сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства» (Material Engineering Service-Office) фахівці кафедри прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Львівської політехніки можуть надати низку послуг:

  • моделювання та розрахунки прототипів виробів;
  • 3D-принтування;
  • вимірювання механічних властивостей;
  • мікроструктурний аналіз матеріалів;
  • визначення хімічного складу матеріалів, порошків та рідин (рентгенівський флуоресцентний аналіз).

У рамках конференції буде організовано круглий стіл з обговорення виробничих та навчально-дидактичних питань.

Уточнену програму конференції буде надіслано за запитом на адресу info@innovation.lviv.ua.

Оргкомітет просить підтвердити участь у роботі конференції до 10 березня 2017 року.