Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Психологія національної безпеки»

Кафедра теоретичної та практичної психології Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психологія національної безпеки», яка відбудеться у Львові 25 квітня 2017 року.

Місце проведення заходу: вул. Князя Романа, 1 (третій поверх), Навчально-науковий Інститут права та психології, кафедра теоретичної та практичної психології. Форми участі: очна (доповідь, майстер-клас, участь в обговоренні), заочна (скайп-доповідь, публікування тез).

Тематичні напрями конференції:

  • Теоретико-методологічні основи психології національної безпеки. Руйнівна психологія та психологія корупції в контексті національної безпеки.
  • Психологічна безпека особистості в суспільстві: соціальне, духовне, публічне та психічне здоров’я, екологічно-психологічна безпека, подолання професійного вигорання, життєвих криз, відновлення внутрішнього ресурсу та гармонії.
  • Психологічна безпека держави: економічно-психологічна, політико-психологічна, військово-психологічна, релігійно-психологічна та етнічно-психологічна.
  • Психологічна безпека суспільства: соціально-психологічна, духовно-психологічна, морально-психологічна та інформаційно-психологічна.

Для участі у конференції необхідно до 10 березня 2017 року надіслати потрібні документи на електронну скриньку lviv-forum@ukr.net. Контактна особа – голова оргкомітету Мирон Йосипович Варій, професор, д-р психологічних наук, завідувач кафедри теоретичної та практичної психології, тел.: (032) 258-31-01.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції929.32 KB