Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Підписання Угоди з польськими університетами про створення мережі для співпраці в галузі розумних технологій

За ініціативою Національного університету «Львівська політехніка» та за підтримки кількох провідних технічних університетів Республіки Польща (Вроцлавська, Лодзинська та Познанська політехніки, а також Краківська гірничо-металургійна академія ім. С. Сташіца) досягнуто домовленості про створення міжуніверситетської мережі для поглибленої співпраці в галузі «Розумні технології та інтелектуальні мікросистеми».

Підписання Угоди про створення мережі відбудеться 19 червня 2017 року в ауд. 204 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 12.00.

Мережа має на меті забезпечити розвиток розумних систем та інтелектуальних технологій і розбудову дослідного Центру передового досвіду (Centre of Excellence) при Львівській політехніці. Вона буде концентрувати свої зусилля на інтеграції асоційованих ресурсів і заохочення наукових, академічних та культурних обмінів між університетами. ІТ-індустрія з ухилом на смарт-системи та інтелектуальні технології є надзвичайно перспективним сектором, який набуває нині значного розвитку в Україні та, зокрема, на Львівщині.