Вступ 2018: рейтингові списки

Відкрита лекція колишнього технічного директора компанії «Motorola» Керола Бейлі «Як стати успішним?»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів та викладачів на відкриту лекцію колишнього технічного директора компанії «Motorola» Керола Бейлі (США) «Як стати успішним?».

Після 20 років роботи в компанії «Motorola» Керол Бейлі став кризовим менеджером для 4 інших компаній, допомагаючи реструктуризації і виведенню зі збиткового стану до прибуткового. Зараз він є президентом і виконавчим директором некомерційної організації «Spiritual Outreach Worldwide», Inc. (S.O.W.).

Керол Бейлі часто проводить лекції у багатьох університетах світу. Був запрошений як лектор до Австралії, Молдови, Латвії, Естонії, Фінляндії, Японії, країн Центральної і Південної Америки.

Лекція відбудеться 14 вересня 2017 року в ауд. 319 І навчального корпусу Університету (вул. Карпінського, 2/4). Початок о 10:20.

Довідки – у відділі працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки (кімн. 309, IV навчальний корпус, тел.: 258-21-90).

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення150.24 KB