Відкрита лекція професора Олександра Баранова «Інтернет речей: соціальні, технічні та правові аспекти»

Кафедра адміністративного та інформаційного права Інституту права та психології запрошує на відкриту лекцію доктора юридичних наук, професора, керівника Центру теоретико-правових проблем інформаційної сфери Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України Олександра Андрійовича Баранова на тему «Інтернет речей: соціальні, технічні та правові аспекти».

Професор Олександр Баранов – провідний фахівець із проблематики інформаційного права, інформатизації, складних систем управління, телекомунікацій та інформаційної безпеки в інформаційному суспільстві.

Лекція відбудеться 16 листопада 2017 року в Інституті права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Князя Романа, 1/3, ХІХ навчальний корпус, кім. 313). Початок о 15:00.

Захід пройде у межах ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ІТ право: проблеми і перспективи розвитку в Україні», яка відбудеться 17 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Реєстрація на лекцію
 

Приєднані файлиРозмір
Афіша137.01 KB