Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Відкриття 57-го традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки»

7 березня 2017 року в актовому залі першого корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться відкриття 57-го традиційного фестивалю студентської творчості «Весна політехніки». Початок о 19:00.

«Весна політехніки» – це щорічний традиційний фестиваль, де кожен може проявити себе та свої таланти. Такі заходи сприяють розвитку студентів, їхньої громадської активності та творчості.

Зазвичай, коли говорять про студентські фестивалі, то уявляють собі пересічний концерт із ведучим, який оголошує кожен номер, сценарієм, від якого не можна відходити, нудними монологами тощо. Але «Весна» – це той захід, який справді переверне типові уявлення про самодіяльність.

Фестиваль «Весна політехніки» вже давно змінив свій формат, і зараз це цілісна постановка з єдиним сюжетом, який побудований так, щоб вразити глядачів і показати їм у повній мірі таланти учасників.

Два з половиною місяці, 17 неймовірних виступів, які справді не залишать нікого байдужим! Тому приходьте вже 7 березня і відчуйте всю неймовірну атмосферу фестивалю!