Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Заочна науково-практична конференція «Право та держава у метаантропологічній проекції сучасності»

Кафедра теорії та філософії права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі заочної науково-практичної конференції на тему «Право та держава у метаантропологічній проекції сучасності», яка відбудеться 27 квітня 2017 року в місті Львові.

Мета конференції – привернути увагу науковців і практиків до проблем побудови правової, соціальної держави з розвиненою правовою системою, виявити проблеми, що існують у законодавстві та юридичній практиці на сучасному етапі державотворення та правотворення в Україні.

Робоча мова конференції – українська. Форма участі – заочна. За підсумками конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

Для участі в конференції необхідно до 25 березня 2017 року подати на кафедру теорії та філософії права Львівської політехніки (м. Львів, вул. Князя Романа, 1/3, каб. 327) тези доповіді у цифровому форматі та оплатити участь у ній. Матеріали можна також надсилати в електронному вигляді на адресу tfp2014@i.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції334.55 KB