«BEST Training Week» – тиждень безкоштовних тренінгів від Міжнародної студентської організації BEST

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST підготував для політехніків цікавий проект – «BEST Training Week».

«BEST Training Week» – тиждень безкоштовних розвивальних тренінгів від Міжнародної студентської організації BEST, який змінює уявлення про стандартні лекції та нецікавих спікерів.

Це 5 прогресивних днів, на кожному з яких студенти матимуть змогу поспілкуватись із десятьма висококваліфікованими тренерами та успішними людьми, отримати від них корисну інформацію, пораду, досвід, приємні спогади і знайомства.

Заходи «BEST Training Week» відбуватимуться впродовж 24–28 вересня 2018 року в І навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Вхід вільний.

BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, яка представлена у 94 осередках 32 країн світу. З 1989 року BEST забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на теренах Європи.

Локальний осередок BEST Lviv діє у Національному університеті «Львівська політехніка» з 2002 року.

2017/2018 навчальний рік
  Група   Семестр