Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

Четверті Наукові фестини у Національному університеті «Львівська політехніка»

20 квітня 2018 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудуться вже традиційні Наукові фестини. Місце проведення – територія біля головного корпусу Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 12). Початок об 11 годині.

Програма заходів

Цей захід уже вчетверте збере довкола головного корпусу Університету понад 30 локацій для презентацій наукових винаходів, мистецьких заходів та оригінальних перформансів, які мають продемонструвати усім присутнім перспективи української науки та освіти.

Політехніки готують для гостей екскурсії інститутами та бібліотеками, демонстрації винаходів, хімічних реакцій і нових машин та роботів, і показ колекції арт-одягу від знаної майстрині техніки валяння, і майстер-клас від акторської школи, і спортивні змагання та екстремальне шоу – і ще багато-багато іншого! На завершення учасників чекають «Наукові акорди Львівської політехніки» в органному залі.

Для зручності обміну інформацією на офіційному сайті Університету є спеціальна сторінка Наукові фестини у Львівській політехніці з найсвіжішими новинами про захід.

Більше інформації про Наукові фестини отримати за телефоном 098 07-177-04 (Соломія Матвій).

Приєднані файлиРозмір
fest_prog-2018.pdf2.56 MB