Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки «Сім’я – лоно культури людства»

8–10 червня 2018 року у Львові відбудеться Четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки. Тема заходу – «Сім’я – лоно культури людства», поетична назва – «Родина, родина – це вся Україна з глибоким корінням, з високим гіллям», лейтмотив – «Тільки родина, як вічна зернина, на невмирущому полі життя».

Серед організаторів заходу – Інститут гуманітарних та соціальних наук та Інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Мета фестивалю – запровадження ідей духовного гуманізму в сучасний освітній та суспільний простір, обмін кращими напрацюваннями з питань сімейного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування родини, знайомство зі скарбницями етнопедагогіки різних етносів, що проживають в Україні, підтримання й поширення вартісних родинних традицій.

До участі у фестивалі запрошують керівників та педагогів усіх категорій середніх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, практичних психологів, працівників закладів позашкільної освіти, викладачів вищих навчальних закладів та інститутів післядипломної освіти, студентів педагогічних та психологічних факультетів вишів, методистів, медичних та бібліотечних працівників, працівників культури, батьків та всіх, кого хвилює стан та майбутнє нашої країни.

  • Перший фестивальний день – 8 червня – культурно-екскурсійний (всі екскурсії безкоштовні).
  • Другий і третій фестивальні дні – 9 і 10 червня: пленарні засідання, майстер-класи, тренінги, творчі майстерні тощо за адресою: м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, І корпус Національного університету «Львівська політехніка», актова зала.

Реєстрація учасників фестивалю 9 червня 2018 року з 8:00 до 9:00 перед актовою залою І навчального корпусу Львівської політехніки.

Докладніше – в інформаційному повідомленні фестивалю

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення406.61 KB