Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

День відкритих дверей бакалаврської програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці

3 березня 2018 року в ауд. 217 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми «Інтернет речей» (Internet of Things). Початок об 11:00.

Інтернет речей – це галузь, яка займається розробкою побутових пристроїв, так званих «розумних речей», які з під’єднанням до Інтернету отримують більше можливостей та функцій. До них можна віднести «розумні» холодильники, які самі замовляють їжу в онлайн-супермаркеті, або ж автомобілі з автопілотом тощо. За словами розробників програми ІоТ, сьогодні на ринку праці є великий попит на спеціалістів з Інтернету речей як в Україні, так і в усьому світі.

Інтернет речей – перспективний та революційний напрям ІТ-освіти. В суботу, 3 березня, розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій і стажування в ІТ-компаніях.

У програмі Дня відкритих дверей:

  • ознайомлення з IoT@NULP; виступатимуть Зеновій Верес та Володимир Федак, які є розробниками програми, викладачами Львівської політехніки та працівниками ІТ-галузі,
  • «Як стати студентом програми «Інтернет речей», або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році»,
  • враження від навчання та здобутки студентів програми (кожен зможе розпитати про деталі та особливості навчання),
  • презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація пристроїв, які належать до Інтернету речей і були створені у Львові.

Реєстрація