Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

День відкритих дверей на кафедрі систем штучного інтелекту Львівської політехніки

10 березня 2018 року в ауд. 217 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться День відкритих дверей на кафедрі систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Початок об 11:00.

Штучний інтелект (Artificial Intelligence) – один із найперспективніших напрямів комп’ютерних наук, який вивчає методи розв’язання задач, для яких не існує способів розв’язання. Системи штучного інтелекту можуть оперувати даними та самонавчатися. Сфери застосування таких систем є необмеженими – від створення роботів, які самостійно приймають рішення, до машин з автопілотом чи онлайн-перекладачів у реальному часі.

В суботу, 10 березня, розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

У програмі Дня відкритих дверей:

  • ознайомлення з AI@NULP; виступатимуть директор Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій Микола Медиковський, розробники програми Наталія Шаховська (завідувач кафедри систем штучного інтелекту ІКНІ) та Іван Загородній (працівник ІТ-галузі),
  • «Як стати студентом програми «Системи штучного інтелекту», або особливості вступної кампанії та умов прийому до ВНЗ у 2018 році»,
  • враження від навчання та здобутки студентів програми (кожен зможе розпитати про деталі та особливості навчання),
  • презентації від ІТ-спеціалістів та демонстрація пристроїв, які належать до сфери штучного інтелекту.

Реєстрація