Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

«Факти мають значення»: презентація у Львівській політехніці Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

6 березня 2018 року в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація Спеціальної моніторингової місії (СММ) Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні та публічна лекція міжнародного спостерігача СММ ОБСЄ в Україні Майкла Саллівана.

Ідея проведення заходу народилася після участі працівників Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки й Інституту права та психології Університету в зустрічі – обговоренні діяльності Місії ОБСЄ на заході та сході України – з першим заступником голови СММ ОБСЄ Олександром Хугом, яка відбулася 19 грудня 2017 року.

Презентація СММ ОБСЄ в Україні та лекція Майкла Саллівана мають стати першим кроком для розвитку ширшої співпраці Львівської політехніки з цією міжнародною організацією.

Організатори запрошують всіх охочих. Вхід вільний. Початок о 12:00.

Для довідки

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ була розгорнута в Україні на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ за консенсусної домовленості 57 держав – учасниць ОБСЄ та рішення Постійної ради ОБСЄ від 21 березня 2014 року.

Майкл Салліван – кваліфікований юрист із США. З травня 2014 року є міжнародним спостерігачем СММ ОБСЄ спочатку на Донбасі, а тепер у Львові. Відповідає за підготовку звітів, аналіз ситуації та питання верховенства права.

Приєднані файлиРозмір
Афіша78.5 KB