ІІ заочна конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Кафедра конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Другої науково-практичної заочної конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 23 листопада 2018 року в місті Львові за адресою: вул. Князя Романа, 1/3.

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в Україні. Передбачено розгляд широкого спектра питань за такими напрямами:

  • Україна – ЄС: тенденції і перспективи розвитку відносин;
  • Україна – НАТО: сучасний стан та перспективи розвитку співробітництва.

Організатори запрошують до участі науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових, вищих навчальних закладів та державних установ і організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів та експертів-аналітиків, які цікавляться проблемами євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України.

У роботі конференції можуть взяти участь аспіранти, здобувачі, магістранти, студенти ІІІ–IV курсів вищих навчальних закладів України.

Крайній термін подання матеріалів – 9 листопада 2018 року.

Контактна інформація:

кафедра конституційного та міжнародного права,
Навчально-науковий Інститут права та психології,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Князя Романа, 1/3, м. Львів,
контактний телефон: (032) 258-21-16,
електронна пошта: kmp.dept@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції260.72 KB