Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки

ІІ заочна конференція «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України»

Кафедра конституційного та міжнародного права Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Другої науково-практичної заочної конференції «Правові засади європейської та євроатлантичної інтеграції України: досягнення та перспективи», яка відбудеться 23 листопада 2018 року в місті Львові за адресою: вул. Князя Романа, 1/3.

Метою конференції є обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і практичних проблем євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в Україні. Передбачено розгляд широкого спектра питань за такими напрямами:

• Україна – ЄС: тенденції і перспективи розвитку відносин;
  • Україна – НАТО: сучасний стан та перспективи розвитку співробітництва.

Організатори запрошують до участі науковців, науково-педагогічних працівників вітчизняних та зарубіжних наукових, вищих навчальних закладів та державних установ і організацій, представників інститутів громадянського суспільства, практикуючих юристів та експертів-аналітиків, які цікавляться проблемами євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень України.

У роботі конференції можуть взяти участь аспіранти, здобувачі, магістранти, студенти ІІІ–IV курсів вищих навчальних закладів України.

Крайній термін подання матеріалів – 9 листопада 2018 року.

Контактна інформація:

кафедра конституційного та міжнародного права,
Навчально-науковий Інститут права та психології,
Національний університет «Львівська політехніка»,
вул. Князя Романа, 1/3, м. Львів,
контактний телефон: (032) 258-21-16,
електронна пошта: kmp.dept@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції260.72 KB