Міжнародний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2018 в рамках проекту «Міксіке в Україні»

Учасники змагань – національні команди з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Словенії та України, переможці національних відбіркових етапів.

Ключовим партнером у координації проекту в Україні є Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій кафедри педагогіки та соціального управління Інституту права та психології Львівської політехніки.

Місце проведення заходу – І навчальний корпус Університету (вул. Карпінського, 2/4). Початок о 10:00.