Вступ 2019: рейтингові списки
 

V Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Українська мова у світі», яка відбудеться 17 серпня 2018 року в рамках Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл.

Мета конференції – обговорити актуальні питання функціонування української мови у світі, методики викладання та методологічні і методичні засади викладання української мови як іноземної для імплементації її у навчальний процес вищих і середніх навчальних закладів світу.

Місце проведення заходу – головний корпус Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12).

Тематичні напрями конференції:

  • українська мова за кордоном: сфери функціонування;
  • викладання української мови як іноземної у вищій школі: виклики та перспективи;
  • викладання української мови для української діаспори;
  • сертифікація рівня володіння українською мовою як іноземною.

Форми участі:

  • очна (участь у всіх заходах конференції, публікація статті у збірнику матеріалів конференції;
  • заочна (публікація статті у збірнику матеріалів конференції).

Організатори запрошують до дискусії науковців-українознавців, фахівців з лінгводидактики, викладачів-практиків, представників державних органів влади, фахівців з методики викладання предметів українознавчого циклу, представників громадських та релігійних організацій, волонтерів.

Для участі у конференції необхідно до 15 травня 2018 року заповнити реєстраційну форму і надіслати наукову статтю (за бажанням) на адресу iiec@miok.lviv.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції1.01 MB