Зустріч із представником компанії Clarivate Analytics на тему «Оцінка діяльності вченого: про що говорять показники»

21 березня 2018 року в аудиторії 217 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться зустріч із представником компанії Clarivate Analytics, кандидатом біологічних наук Іриною Тихонковою. Тема – «Оцінка діяльності вченого: про що говорять (або мовчать) показники. Додаткові можливості платформи Web of Science для науковця». Початок о 14:00.

Захід орієнтований на вчених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів і молодих науковців.

Компанія Clarivate Analytics та Програма імені Фулбрайта в Україні також запрошують учених, бібліотекарів, редакторів наукових видань, керівників установ та підрозділів і молодих науковців на семінар «Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти», який відбудеться 19 березня у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (вулиця Драгоманова, 5). Захід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Початок о 14:00, підтвердження реєстрації о 13:30.