Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

ІІ Міжнародна конференція «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Національного університету «Львівська політехніка», Інститут технології та матеріалознавства Технічного університету Кошице (Словаччина) і кафедра технології та переробки пластмас Люблінської політехніки (Польща) запрошують взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні технології одержання та переробки полімерних матеріалів» (TPM-2019), що відбудеться в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки 6–8 листопада 2019 року.

Секції конференції:

1. Синтез, структура, властивості та застосування полімерних матеріалів, композитів та нанокомпозитів.
  2. Новітні технології переробки полімерних матеріалів.

За підсумками конференції буде опубліковано статті у спецвипуску фахового журналу «Chemistry, Technology and Application of Substances», а також видано електронний збірник тез доповідей.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 1 липня 2019 року надіслати реєстраційну форму на електронну адресу conference.tpm@gmail.com.