Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

II тур Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 р. № 1010 на базі Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності запрошує студентів вищих навчальних закладів України незалежно від форм власності та підпорядкування взяти участь у Конкурсі.

II тур Конкурсу проводитиметься у два етапи:

  • перший етап – 1 березня 2019 року – заочний (рецензування наукових робіт);
  • другий етап – 28 березня 2019 року – очний у формі підсумкової науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу).

Вимоги до наукових робіт регламентовані Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженим Наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605.

Конкурсні наукові роботи подавати не пізніше 10 лютого 2019 року за адресою:

79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12,
Національний університет «Львівська політехніка»,
IV корпус, ауд. 513, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності.

Електронний варіант конкурсних наукових робіт надсилати на адресу zmd.dept@lpnu.ua.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (032) 258-27-25, 0935338365; контактна особа – заступник завідувача кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Григор’єв Олександр Юрійович.

Докладніше – в інформаційному листі конкурсу
 

1 березня 2019 року в Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перший етап (рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Другий етап ІІ туру Конкурсу у формі підсумкової науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу) відбудеться на базі Національного університету «Львівська політехніка» 28 березня 2019 року.