Підготовчі курси (за програмою ЗНО)
Всеукраїнська олімпіада  Львівської політехніки
 

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологія національної безпеки та благополуччя особистості»

Кафедра теоретичної та практичної психології Навчально-наукового інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психологія національної безпеки та благополуччя особистості», яка відбудеться 14–15 березня 2019 року в місті Львові.

Мета конференції – розкрити й обґрунтувати різні аспекти психології національної безпеки, а також благополуччя особистості.

Тематичні напрями роботи конференції

  1. Теоретико-методологічні основи психології національної безпеки. Руйнівна психологія та психологія корупції в контексті національної безпеки.
  2. Психологічна безпека особистості в суспільстві: соціальне, духовне, публічне та психічне здоров’я, еколого-психологічна безпека, подолання професійного вигорання, життєвих криз, відновлення внутрішнього ресурсу та гармонії.
  3. Психологічна безпека держави: економіко-психологічна, політико-психологічна, військово-психологічна, релігійно-психологічна та етнічно-психологічна.
  4. Психологічна безпека суспільства: соціально-психологічна, духовно-психологічна, морально-психологічна, інформаційно-психологічна та організаційно-психологічна.
  5. Психологія життєвого успіху, подолання криз та ефективного функціонування в соціальному просторі й часі.

Місце проведення заходу – кафедра теоретичної та практичної психології Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Князя Романа, 1/3, навчальний корпус № 19, аудиторія 313). Робоча мова конференції – українська.

Для участі у конференції необхідно до 20 лютого 2019 року надіслати заявку на електронну скриньку olenaleshchynska@gmail.com.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції