Вступ 2019: рейтингові списки

Міжнародна конференція «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи»

Організаційний комітет запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Вища технічна школа у Центральній і Східній Європі: ґенеза, сучасність, перспективи», яка відбудеться 4–5 листопада 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Конференція у Львові має закласти підґрунтя для серії наукових зустрічей щодо проблем розвитку технічної освіти й науки, які би стали доброю традицією для університетів Центральної і Східної Європи з вивчення досвіду минулого та перспектив у спільному майбутньому.

Організатори пропонують роботу у трьох секціях.

1. Наукова спадщина вищих технічних закладів Центральної і Східної Європи: капітал попередніх генерацій наукових шкіл.
  2. Сучасні виклики та перспективи розвитку технічної освіти та науки у XXI столітті.
  3. Інформаційний простір бібліотек у розрізі часу.

Крайній термін подання заявок − 1 вересня 2019 року.

Більше інформації – на сайті конференції або поштою conf2019@lpnu.ua.