Вступ 2019: рейтингові списки
 

Міжнародна конференція з проблем забезпечення прав та свобод людини і громадянина в умовах євроінтеграції

Кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі Міжнародної конференції «Проблеми кримінально-правового, кримінального процесуального та криміналістичного забезпечення прав особи в Україні», яка відбудеться 7 червня 2019 року в місті Львові.

Мета конференції – наукове і практичне розв’язання проблем забезпечення та захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах інтеграції кримінального та кримінально-процесуального законодавства України до європейських стандартів, а також обговорення актуальних питань кримінального права і процесу, кримінології, криміналістики, кримінально-виконавчого права, судової експертизи та узагальнення наукового і практичного досвіду щодо їх розв’язання.

Місце проведення заходу – кафедра кримінального права і процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Князя Романа, 1, ХІХ навчальний корпус, каб. 331). Конференція відбуватиметься за інтернет-процедурою.

Для участі в конференції необхідно до 31 травня 2019 року надіслати електронний варіант тез доповіді на адресу kpp.dept@lpnu.ua або mykhailo.v.huzela@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції