Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

Презентація проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці» у Львівській політехніці

30 жовтня 2019 року в аудиторії 204 головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці».

Під час заходу буде продемонстровано продукцію, створену під час реалізації проєкту: 3D-реконструкції княжої столиці XI – першої половини XIII століття, бренд-буку, сайту парку Древній Звенигород та промоційної поліграфічної продукції (буклету, дитячої книжки-складанки та пазлів).

Програма заходу

• Вітальне слово:
    • ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало (за згодою);
    • завідувач кафедри архітектури та реставрації професор Микола Бевз.
  • Доповідачі:
    • Наталя Войцещук – керівниця проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці»;
    • Василь Петрик – доцент кафедри архітектури та реставрації;
    • Мирослава Іваник – менеджерка з комунікації проєкту «Древній Звенигород: брендинг і промоція княжої столиці».

До участі у заході організатори запрошують студентів Інституту архітектури Львівської політехніки, викладацький склад, громадських діячів, істориків, археологів, журналістів, усіх зацікавлених у темі створення першого в Україні історико-культурного парку на території пам’ятки археології.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір