Вступ 2019: рейтингові списки
 

Відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic

18 квітня 2019 року Інформаційно-навчальний комп'ютерний комплекс Львівської політехніки (IV поверх, аудиторія 405) відбудеться відкриття спеціалізованої загальноуніверситетської лабораторії проектування вбудованих систем від GlobalLogic. Початок о 14:00.

Тут студенти зможуть отримати практичні навички командної роботи та досвід створення вбудованих систем. Це перший український Embedded Starter Kit – система для навчання студентів проектуванню роботів та інших розумних речей.

Вбудовані системи або, як їх називають, embedded-технології, – це не лише один із найперспективніших і найскладніших напрямів у сучасному ІТ, але й майбутнє багатьох інновацій: автопілотів, роботів, «розумних» приладів. І всі ці технології створюють та застосовують українські програмісти, зокрема у Львові.

Під час  відкриття лабораторії презентують наданий Політехніці перший український Embedded Starter Kit – базову плату, яка допоможе студентам створювати embedded-рішення, такі як, наприклад, систему управління розумним будинком, або власного робота. Тож молоді українські спеціалісти зможуть отримувати практичні навички, необхідні для розробки складних вбудованих систем у майбутньому.

Для підтвердження акредитації потрібно надіслати електронного листа на адресу globallogic@newsfront.com.ua або зателефонувати за номером +380939165518 (Крістіна).