Вчена рада інституту економіки і менеджменту

Голова Вченої ради

Кузьмін Олег Євгенович – д.е.н., проф., заслужений працівник народної освіти України, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту

номер телефону: +38 (032) 258-22-10

e-mail: inem.rada@lpnu.ua

Oleh.Y.Kuzmin@lpnu.ua

Вчений секретар

Чернобай Ліана Іванівна – к.е.н., проф., професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва 

Склад вченої ради

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Науковий ступінь

Примітки

1

Кузьмін Олег Євгенович

Директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту

Д.е.н.

Входить за посадою

2

Скибінський Олександр Станіславович

Заступник директора – декан базової вищої освіти

К.е.н.

Входить за посадою

3

Жежуха Володимир Йосипович

Заступник директора – декан повної вищої освіти, голова Науково-методичної ради ІНЕМ

К.е.н.

Входить за посадою

4

Малиновський Юрій Володимирович

Заступник директора

з організаційно-виховної роботи

К.е.н.

Входить за посадою

5

Алєксєєв Ігор Валентинович

Завідувач кафедри фінансів

Д.е.н.

Входить за посадою

6

Захарчин Галина Миронівна

Завідувач кафедри менеджменту персоналу та адміністрування

Д.е.н.

Входить за посадою

7

Карий Олег Ігорович

Завідувач кафедри менеджменту організацій

Д.е.н.

Входить за посадою

8

Козик Василь Васильович

Завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій

К.е.н.

Входить за посадою

9

Крикавський Євген Васильович

Завідувач кафедри маркетингу і логістики

Д.е.н.

Входить за посадою

10

Мельник Ольга Григорівна

Завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності

Д.е.н.

Входить за посадою

11

Пирог Ольга Володимирівна

Завідувач кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

Д.е.н.

Входить за посадою

12

Яремко Ігор Йосафатович

Завідувач кафедри обліку та аналізу

Д.е.н.

Входить за посадою

13

Любомудрова Надія Петрівна

Голова профспілкового бюро працівників ІНЕМ

К.е.н.

Входить за посадою

14

Кулиняк Ігор Ярославович

Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ІНЕМ

К.е.н.

Входить за посадою

15

Хахилєв Дмитро Сергійович

Голова Колегії та профбюро студентів ІНЕМ

-

-

16

Бублик Мирослава Іванівна

Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

Д.е.н.

Виборний представник

17

Георгіаді Неллі Георгіївна

Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

Д.е.н.

Виборний представник

18

Дорошкевич Катерина Олегівна

Доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

К.е.н.

Виборний представник

19

Литвин Ірина Володимирівна

Доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

К.е.н.

Виборний представник

20

Чернобай Ліана Іванівна

Професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

К.е.н.

Виборний представник

21

Гавриляк Анатолій Степанович

Доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій

К.е.н.

Виборний представник

22

Колещук Орест Ярославович

Доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій

К.е.н.

Виборний представник

23

Скворцов Ігор Борисович

Професор кафедри економіки підприємства та інвестицій

Д.е.н.

Виборний представник

24

Дзюбіна Андрій Васильович

Доцент кафедри менеджменту організацій

К.е.н.

Виборний представник

25

Лісовська Лідія Степанівна

Доцент кафедри менеджменту організацій

К.е.н.

Виборний представник

26

Рачинська Галина Василівна

Доцент кафедри менеджменту організацій

К.е.н.

Виборний представник

27

Височан Олег Степанович

Професор кафедри обліку та аналізу

Д.е.н.

Виборний представник

28

Воськало Володимир Іванович

Доцент кафедри обліку та аналізу

К.е.н.

Виборний представник

29

Загородній Анатолій Григорович

Професор кафедри обліку та аналізу

К.е.н.

Виборний представник

30

Пилипенко Любомир Миколайович

Професор кафедри обліку та аналізу

Д.е.н.

Виборний представник

31

Адамів Марта Євгенівна

Асистент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності

К.е.н.

Виборний представник

32

Завербний Андрій Степанович

Доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності

К.е.н.

Виборний представник

33

Петришин Наталія Ярославівна

Доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності

К.е.н.

Виборний представник

34

Гориславець Павло Анатолійович

Доцент кафедри фінансів

К.е.н.

Виборний представник

35

Хома Ірина Борисівна

Професор кафедри фінансів

Д.е.н.

Виборний представник

36

Шкварчук Людмила Олександрівна

Професор кафедри фінансів

Д.е.н.

Виборний представник

37

Склярук Тетяна Василівна

Доцент кафедри менеджменту персоналу та адміністрування

К.е.н.

Виборний представник

38

Глинський Назар Юрійович

Доцент кафедри маркетингу і логістики

К.е.н.

Виборний представник

39

Костюк Ольга Святославівна

Доцент кафедри маркетингу і логістики

К.е.н.

Виборний представник

40

Мамчин Мирослава Михайлівна

Доцент кафедри маркетингу і логістики

К.е.н.

Виборний представник

41

Мних Ольга Богданівна

Професор кафедри маркетингу і логістики

Д.е.н.

Виборний представник

42

Дзвоник Роман Ярославович

Студент

-

-

43

Дорошенко Олександра Сергіївна

Студент

-

-

44

Макарець Назар Олегович

Студент

-

-

45

Петелицький Михайло Олегович

Студент

-

-

46

Степанюк Азалія Анатоліївна

Студент

-

-

 

 

Оновлено 9 міс 3 дн тому