Львівська політехніка проводить набір на підготовчі курси

Вчена рада інституту підприємництва та перспективних технологій

Голова Вченої ради

Хром’як Йосип Якович ( Khromyak Yosyp ) - кандидат технічних наук, доцент, директор ІППТ Номер телефону: тел.: +38(032)258-20-27; +38(032)297-07-55 Службовий e-mail: dir.ippt@gmail.com

Вчений секретар

Саніна Ольга Романівна ( Sanina Olha ) - кандидат економічних наук, завідувач кафедри загальноекономічної підготовки і маркетингу Номер телефону: тел.: +38(032)258-24-86 Службовий e-mail: sanina@ukr.net

Склад вченої ради інституту

  1. Хром’як Йосип Якович (Khromyak Yosyp) –  к.т.н., доцент., директор, завідувач кафедри ФП;
  2. Волошин Віктор Володимирович (Voloshyn Viktor) – к.ф.-м.н., доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри ФН;
  3. Слюсарчук Юрій Миколайович (Slyusarchuk Yuriy) – к.ф.-м.н., доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри ФП;
  4. Матвійчук Ярослав Миколайович (Matviychuk Yaroslav) – д.т.н., професор, завідувач кафедри ІСТ;
  5. Крохмальна Марія Богданівна (Krohmalna Maria) – начальник навчально-методичного відділу, ст.викладач кафедри ГП;
  6. Цубов Леонід Володимирович (Tsubov Leonid) – к.і.н., доцент, завідувач кафедри ГП;
  7. Гориславець Павло Анатолійович (Goryslavets Pavlo) – к.е.н., доцент, завідувач кафедри ФН;
  8. Гавран Володимир Ярославович (Havran Volodymyr) – к.е.н., доцент, завідувач кафедри ОА;
  9. Саніна Ольга Романівна (Sanina Olha) – к.е.н., завідувач кафедри ЗЕПМ;
  10. Мала Надія Теодозіївна (Mala Nadia) – к.е.н., доцент, завідувач кафедри МЕ;
  11. Дольнікова Любов Василівна (Dolnikova Liubov) – кандидат педагогічних наук, декан факультету економіки та інформаційних технологій (ФЕІТ), доцент кафедри ГП;
  12. Габрель Микола Михайлович (Habrel Mykola) – д.т.н., професор, завідувач науково-дослідним сектором;
  13. Тертека Лариса Володимирівна (Terteka Larysa) – к.філ.н., доцент кафедри ГП, директор філії у м.Дрогобич;
  14. Мандзяк Віктор Петрович (Mandziak Viktor) – к.і.н., доцент кафедри ГП, директор філії у м.Стрий;
  15. Мельничук Зор’яна Степанівна (Melnychuk Zoryana) – головний бухгалтер;
  16. Волошин Орися Павлівна (Voloshyn Orysia) – заступник декана факультету економіки та інформаційних технологій, ст.викладач кафедри ФН;
  17. Князик Юлія Михайлівна (Kniazyk Yulia) – заступник декана факультету заочного та дистанційного навчання, ст.викладач кафедри ЗЕПМ;
  18. Печериця Яна Богданівна (Pecherytsia Yana) – завідувач науково-технічної бібліотеки;
  19. Озарків Тарас (Ozarkiv Taras) – голова колегії студентів інституту, студент гр. КН-311.
Оновлено 10 міс 2 тижн тому