Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Колектив відділу

1. Мукан Олена Василівна – завідувач відділу

E-mail: Olena.V.Mukan@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-27-12

2. Гелиш Надія Олегівна

E-mail: Nadiya.O.Gelish@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-23-98

3. Гумінілович Лілія Ростиславівна

E-mail: Liliya.R.Guminilovych@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-23-98

4. Симонова Наталія Вікторівна

E-mail: Nataliia.V.Symonova@lpnu.ua

5. Гамада Наталія Миколаївна

E-mail: Nataliia.M.Gamada@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-24-84

6. Петей Ірина Олексіївна

E-mail: Iryna.O.Petei@lpnu.ua

Тел.: +38 (032) 258-24-84

Оновлено 1 тижд 3 дн тому