Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Міжнародна співпраця та партнери кафедри містобудування

 

Кафедрою містобудування укладені двосторонні угоди і ведеться плідна наукова співпраця з такими закордонними науковими закладами як :

  • Західнопоморським технологічним університетом у Щеціні (West Pomeranian  University of Technologie Szczecin) – заклад урбаністики, регіонального планування і управління Будівельно-архітектурного факультету. У рамках співпраці були проведені студентські воркшопи та опубліковані наукові результати досліджень у міжнародному наукометричному збірнику Space & Form: scientific journal (Baz Tech).
  • Віденським технічним університетом (Technische Universität Wien), у рамках співпраці відбувається академічний обмін студентами та викладачами, численні воркшопи у Львові, Одесі, Харкові,  містах Криму. Від 2014 р. - International Academic Design Urban Laboratory
  • Інститутом будівництва Ченстоховської Політехніки, Польща (Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej). Вийшли  публікації  у збірнику «Zeszyty  naukowe Politechniki Częstochowskiej».

Протягом 2018-2019рр. кафедра містобудування уклала також три міжінституційні угоди в рамках програми Еразмус+ К1 – Обмін для студентів і викладачів ВНЗ – з наступними університетами:

Оновлено 4 міс 3 дн тому