Програма польського бізнестовариства «Leopolis for Future»

http://leopolisforfuture.pl/

Leopolis for Future –це ініціатива, яка виникла з бажання надати допомогу країні, перед якою стоять  виклики, подібні до тих,  з якими Польща зіткнулася на межі 1989-1990 років. За 25 років успіху в трансформації бізнесу та промисловості, польські підприємці та менеджери готові поділитися досвідом та надати допомогу сусідам з України. Маючи власний досвід отримання допомоги з країн Заходу, відчуваємо обов’язок допомогти нашим східним сусідам, які не мали гідних можливостей до розвитку.

За підтримки  Leopolis for Future  представники польського бізнесу хочуть допомогти українським студентам  в процесі навчання, здобути  професійні компетенції, поглибити знання про світ. Хочемо також допомогти нав’язати та зміцнити контакти молодих поляків і українців. Фундація Leopolis for Future це унікальний проект , який дає можливість студентам Львівських ВНЗ здобути міжнародний професійний досвід в Польщі

До участі у програмі запрошуються студенти 3 та 5 курсів, а також аспіранти , що навчаються на керунках Економіка, Комп’ютерні науки, архітектура, культура та мистецтво. Стажування на провідних підприємствах Польщі проходитиме протягом одного/двох місяців.

Кандидати повинні мати високий рейтинг та володіти іноземними мовами (бажано польська і англійська).

Оновлено 7 міс 1 день тому