Підготовка до вступу та ЗНО

Гуртки Малої технічної академії

 

Виконані роботи

Перелік виконаних робіт

  1. Виконання експертизи проектів Державних стандартів України на терміни та визначення понять: ДСТУ «Вироби кабельні. Терміни та визначення понять», ДСТУ «Тютюн. Терміни та визначення понять», ДСТУ «Борошно, побічні продукти і відходи. Терміни та визначення», ДСТУ EN ISO 862:20 «Речовини поверхнево-активні. Словник термінів», ДСТУ «Споруди транспорту. Мости автодорожні. Терміни та визначення понять».
  2. Започаткування Термінографічної серії СловоСвіт. Головний редактор серії – проф. Б. Рицар. Видано 16 книг, з них 13 термінологічних словників (http://tc.terminology.lp.edu.ua/TK_vocab.htm). Останній словник – «Українсько-англійський словник з радіоелектроніки» за № 16 (обсяг 1008 сторінок, понад 60 тис. термінів).
  3. Розроблення лексикографічної комп’ютерної системи PolyDic v. 1.0, яка складається з двох програм: PolyDic Editor – для набирання, форматування та редагування словникових баз даних та PolyDic Viewer – для перегляду електронних словників.
  4. Розроблення 5 електронних словників з Термінографічної серії СловоСвіт за допомогою системи PolyDic v. 1.0 (http://tc.terminology.lp.edu.ua/TK_vocab_CD.htm).
  5. Розроблення інтернет-сторінки Технічного комітету стандартизації науково-технічної термінології tc.terminology.lp.edu.ua, на якій фахівці комітету оперативно надають термінологічні та мовні консультації.
Оновлено 1 рік 1 міс тому