Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Ректор Юрій Бобало: «Буде здоров’я – все інше докладеться нашою працею...»

29 грудня 2016, 18:13
Борис Козловський, прес-служба Львівської політехніки

29 грудня ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало запросив до Актової зали членів Вченої ради Університету. Це було не засідання, а дружня передноворічна зустріч із керівниками підрозділів Львівської політехніки.

Юрій Ярославович нагадав, що 2016 рік був складним, але цікавим і насиченим. Головна подія – урочисте відзначення 200-річчя Львівської політехніки.

– Ніби нічого не змінилося, – сказав ректор, – збільшилися роки нашої історії. Але я відчуваю гордість, коли кожного разу оглядаю галерею ректорів Університету. Щоразу відчуваю, що ми не йдемо, а повертаємося в Європу, зокрема і завдяки нашому фундатору, імператору Австрійської імперії Францу Першому.

Юрій Ярославович розповів і про свою найзаповітнішу мрію – Львівська політехніка мала би ввійти до 100 найкращих університетів світу. А більш приземлена мрія ректора – отримати хоча б одну реальну автономію Університету – фінансову. Як би там не було – усі працівники будуть вчасно отримувати зарплату, надбавки, доплати, а студенти – стипендії. Ректор нагадав керівникам усіх рівнів: «Не забувайте про людей, якими вам довірили керувати...».

Юрій Ярославович завершив своє передноворічне «казання» словами: «Головне, що ви усі були здорові. Буде здоров’я – все решта докладеться нашою працею».