Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Студенти ІНПП говорили про Каменяра: в Інституті відбулися заходи до 160-літнього ювілею Івана Франка

13 грудня 2016, 13:13
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

Ще раз про глибинність постаті Івана Франка та його незламний дух говорили у Львівській політехніці. Цілу пару революційному духові Каменяра присвятили студенти І–ІІІ курсів різних спеціальностей Інституту права та психології. Організував молодь, підготував сценарій святкової пари та модерував її доцент Василь Ряшко.

З-поміж чималої кількості різноманітних заходів, приурочених до 160-літнього ювілею великого українця, цей відрізнявся динамічністю та величезним інформаційним наповненням. Студенти розповідали багато цікавих фактів із життя Франка, формування та становлення його громадянської позиції, боротьбу за право українців на гідне життя та власну державу. А поміж тим, акцентували на величезній письменницькій спадщині, його публіцистичних працях, декламували гострі рядки письменника щодо поневолювачів українського народу, його спогади про перебування під арештом і ще багато іншого.

Цікавим урізноманітненням стали ліричні пісні під акомпанемент скрипки та гітари. По-особливому звучали слова Івана Франка – «Якби ти знав, як много важить слово», «Човен» у сучасних ритмах та мелодиках так, ніби написані дуже модним сучасним автором.