Директор МІОК візьме участь у завершенні офіційного відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців у Торонто

27 жовтня 2017, 14:57
За матеріалами сайту Світового Конґресу Українців

Офіційне відзначення 50-ліття Світового Конґресу Українців завершиться 10–11 листопада 2017 року в Торонто, Канада, дводенною програмою, яка включає Міжнародну конференцію, урочистий банкет та ґала-концерт.

Міжнародна конференція «СКУ в 50 років і далі: «Дорожня карта» – це шоста й остання із серії конференцій у шести країнах на чотирьох континентах, присвячених розгляду минулих досягнень СКУ та української діаспори під час розробки його дорожньої карти на майбутнє.

До списку поважних виступаючих входять, зокрема, Президент СКУ Евген Чолій; заступник Президента СКУ та колишній голова Союзу Українських Організацій в Австралії Михайло Моравський; колишній Президент СКУ Юрій Шимко; директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» доктор Ірина Ключковська; колишній заступник Державного секретаря США з питань демократії, прав людини та праці Девід Крамер; Президент Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрій Васькович; літератор і професор Ратгерського університету Олександeр Мотиль.

Урочистий банкет відбудеться після першого дня конференції 10 листопада 2017 року, головним доповідачем на якому буде виконувач обов’язків Міністра охорони здоров’я України д‑р Уляна Супрун.

Дводенна програма завершиться ґала-концертом 11 листопада 2017 року за участю Української капели бандуристів з Північної Америки під художнім керівництвом Олега Махлая, віртуоза-скрипаля Василя Попадюка з гуртом Papa Duke та меццо-сопрано Стефанії Романюк.