Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Краудфандери Політехніки: команда «Lviv Lions» стала переможцем студентського конкурсу «Краудфандинговий стартап»

31 травня 2017, 16:01
Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»

16 травня відбувся завершальний етап унікального транснаціонального проекту між студентами Національного університету «Львівська політехніка» та німецькою компанією BTS – фінал першої студентської конкурсної програми «Краудфандинговий стартап».

Переможцями, які отримали сертифікат на 2000 євро й безоплатну поїздку до Німеччини, з метою співпраці з BTS, стали LvivLions – Інна Остапенко (ІКНІ), Юрій Бєлоконь (ІНПП) і Ростислав Журавчак (ІАПО). За словами капітана команди Ростислава, результат став неочікуваним:

– Ми були впевнені, що виборемо друге місце, бо бачили всі наші огріхи, недопрацювання. Також відіграв роль проміжний етап, який відбувся в січні. Тоді залишилося три команди з дев’ятнадцяти, і ми здобули саме другу позицію, до того ж, за кількістю балів у нас був дуже великий відрив від тодішніх переможців. Можливо, вони трошки розслабились, а ми, навпаки, мобілізували сили.

Команда зізнається, що працювати над проектом упродовж півроку (від вересня 2016) доволі тяжко, бо кожен із учасників є студентом, а дехто вже працює. Важко було зосередитися. Знадобився місяць, аби ввійти в курс справи.

– Нам було нелегко працювати разом, але це хороша можливість простежити, як абсолютно чужі люди зближаються завдяки спільній роботі та єдиній меті. Доводилось пристосовуватись одне до одного, – розповідає Інна.

LvivLions стверджують, що, окрім матеріальної винагороди, отримали величезний досвід у професійній царині, краще зрозуміли, що таке маркетинг, навчилися працювати в команді. Гроші планують витратити на освіту, аби не розтринькати їх на дрібниці, а вкласти в щось вартісне. Про плани на майбутнє – жартують:

– Ми зараз ідемо в кафе «Пінгвін». Ще на початку, по приколу, домовилися, що в разі перемоги підемо туди – жахливе місце (сміються), Ростик не знав, де воно й що це таке, тому ми з Юрком пообіцяли його туди повести.