Запис вебінару «Особливості вступної кампанії 2017 року»

Львівська політехніка і телекомунікаційна компанія Ericsson підписали угоду про співпрацю

31 травня 2017, 12:58
За матеріалами сайту «То є Львів»

Національний університет «Львівська політехніка» і провідна телекомунікаційна компанія Ericsson підписали Угоду про співпрацю з метою реалізації спільних освітніх та наукових проектів.

Церемонія підписання відбулася 30 травня 2017 року за участю очільників Львівської політехніки та представників навчально-наукових інститутів, що займаються комп’ютерними науками, інформаційними технологіями і телекомунікаціями. Зі сторони компанії Ericsson у заході взяли участь Сініша Крайнович, керівник центру розробок мобільних мереж Ericsson, Ендрю Шомахія, генеральний директор Ericsson в Україні, та Орест Коссак, керівник R&D центру Ericsson у Львові.

Угода передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проектах, що становлять взаємний інтерес для Університету і компанії Ericsson. Також у рамках угоди заплановано сприяти підвищенню кваліфікації наукових кадрів завдяки створенню можливостей для стажування студентів, аспірантів і викладачів Львівської політехніки.

Сініша Крайнович, керівник центру розробок мобільних мереж Ericsson

– Науково-дослідна робота є основою нашого бізнесу. Завдяки постійним інноваціям ми розширюємо горизонти технологічних можливостей як для сьогоднішніх, так і для майбутніх поколінь. У світі ми співпрацюємо з великою кількістю університетів та розуміємо цінність локальних партнерств з провідними національними освітніми закладами. Угода про співпрацю з Національним університетом «Львівська політехніка» дозволить нам ефективно ділитися знаннями та досвідом. Ми бачимо багато потенційних можливостей для спільної науково-дослідної роботи, особливо у сферах Big Data, Data Mining та машинного навчання.

Юрій Бобало, ректор Львівської політехніки:

– У нинішніх кризових умовах, коли державне фінансування української науки та освіти мізерне, підписання подібних угод про співпрацю надзвичайно важливе й актуальне. Тим паче, коли йдеться про таку відому і потужну транснаціональну компанію як Ericsson. У цій угоді важливе місце відведене спільній діяльності обох сторін з реалізації конкретних наукових та інноваційних проектів.

Останніми роками спільно із світовими компаніями АВБ, ЕТІ, ІЕК, СВ Альтера, Bosch, Fujikura та іншими ми створили цілу низку сучасних навчально-наукових лабораторій, які дадуть змогу готувати висококваліфікованих фахівців. Наші наукові колективи виконують десятки дослідницьких робіт за рахунок коштів міжнародних грантів та проектів, ми налагодили широкий обмін студентами і викладачами із європейськими університетами. Подібних прикладів результативної міжнародної співпраці в освітньо-науковій сфері можна назвати багато. І це, я вважаю, дуже важливий чинник у втіленні євроінтеграційних прагнень України.